Zveme vás na sérii školení Pomáháme, aby vám IT pomáhalo!

Jak jste se zabydleli v online světě? Přicházíte mu na chuť, nebo se vám nezdá? Chcete si poslechnout, jak můžete efektivněji spolupracovat a ochránit svá data? A jak komunikovat co nejpohodlněji, i když se zrovna nemůžete potkat?

Zveme vás na sérii webinářů „Aby vám IT pomáhalo”.

Čtyřdílný seriál nápadů a návodů představí řešení Microsoft 365 a další nástroje pro úspěšnou a spokojenou firmu. Povedou jej příjemní, zkušení lektoři společnosti DAQUAS, která je naším partnerem. Působí na českém trhu již 30 let a využití IT umí představovat srozumitelně a lidsky.

4 x 90 (minut)

Vysíláme vždy ve středu od 10.00 do 11.30. Začínáme již 7. dubna.

 

Témata

 1. Spolupracujeme efektivně: Úvod do možností moderního (cloudového) IT
 2. Automatizace aneb šetříme práci: Překvapivě snadno dostupná úspora času
 3. Zůstaňme v bezpečí: Jak posoudit a vyhodnotit rizika a ochránit to nejcennější.
 4. Tipy a triky pro efektivní práci: Praktické vychytávky a další půvaby cloudu.

 

Dostanete od nás pozvánku do kalendáře, abyste na vysílání nikdy nezapomněli. K připojení postačí libovolný internetový prohlížeč. Doporučujeme samozřejmě zhlédnout celou sérii. Ale když některý díl nestihnete, dodáme vám jeho záznam, abyste o nic nepřišli. V každém webináři budete mít také prostor na otázky. Když nám věnujete trochu svého času, usnadníte si práci a ušetříte nejen čas, ale i peníze a nervy. Pomůžeme vám, aby vám IT opravdu pomáhalo!

Registrujte se zde, prosím.

Těšíme se na vás!

 

Chcete zůstat v obraze a zajímají vás novinky z oblasti IT a cloudových služeb? Začtěte se do našeho e-booku, kde najdete řadu zajímavých a užitečných informací, které vám poradí, jak na cloud. E-book vám pošleme ZDARMA na váš e-mail.

 


  Začtěte se do našeho e-booku, kde najdete řadu zajímavých a užitečných informací, které vám poradí, jak na cloud. E-book vám pošleme zdarma na váš mail.


   Chcete v oblasti IT poradit nebo zjistit vše o cloudu? Sejděte se s námi!

   Zavolejte, napište nám e-mail nebo se s námi domluvte na individuálním setkání.

    

   Webdesign by