Microsoft 365 pro Klienty

Microsoft 365  Business

Microsoft 365 Business

Je řešení pro organizace o jednotkách až desítkách uživatelů. Tato sada poskytuje vždy aktuální verzi operačního systému Windows.

Office 365 Business lze využít i v hybridních scénářích kombinujících aplikace, které běží online s těmi on-premise. Pomáhá vyřešit některá zadání související s přísnou ochranou osobních údajů, protože snadno a dobře zabezpečuje „vstupní brány – koncová zařízení“ proti potenciálním útokům a také dovoluje mnohem lépe nakládat s právy jednotlivých uživatelů vůči jednotlivým aplikacím. Současně také umožňuje dohlížet na to, co se s daty děje, tyto informace nejen sledovat, ale i archivovat.

Microsoft 365  Enterprise

Microsoft 365 Enterprise

Je řešení pro organizace od desítek až po tisíce uživatelů.

Office 365 Enterprise obsahuje prakticky všechno, co je třeba pro produktivitu kancelářských pracovníků, ať už se jedná o stolní a přenosné počítače, mobilní telefony, nebo soukromá zařízení, která patří zaměstnancům. Tato sada poskytuje vždy aktuální verzi operačního systému Windows.

Office 365 Enterprise lze využít i v hybridních scénářích kombinujících aplikace, které běží online s těmi on-premise. Pomáhá vyřešit zadání související s přísnou ochranou nejen osobních údajů, ale jakýchkoli důležitých dat firmy a jejího know-how. Precizně zabezpečuje „vstupní brány – koncová zařízení“ proti potenciálním útokům a zároveň dovoluje přesně nakládat s právy jednotlivých uživatelů vůči jednotlivým aplikacím a datům. Současně také umožňuje dohlížet na to, co se s daty děje, tyto informace nejen sledovat a archivovat, ale také proaktivně zasahovat, dopředu omezovat nežádoucí chování a to úmyslné, tak i nedbalostní.

Často kladené otázky

Vyžadují Office 365 přístup k internetu?

Přístup k internetu je potřeba k instalaci a aktivaci všech nejnovějších verzí sad Office a všech plánů předplatného Office 365.
Použití aplikací Office, jako je Word, Excel nebo PowerPoint, nevyžaduje připojení k internetu, protože tyto aplikace máte plně nainstalované na počítači.

Doporučujeme Vám se k internetu pravidelně připojovat, abyste mohli využívat výhody automatických aktualizací a zajistit, aby vaše verze Office byla stále aktuální. Pokud se k internetu nepřipojíte alespoň jednou za 31 dní, vaše aplikace přejdou do režimu omezené funkčnosti, což znamená, že budete moci zobrazovat a tisknout dokumenty, ale nebudete je moci upravovat ani vytvářet nové. Pokud budete chtít aplikace Office znovu aktivovat, stačí se připojit k internetu.

Bude na počítačích PC, MAC a na mobilních zařízeních stejný?

Ne. Aplikace Office jsou pro jednotlivé platformy a zařízení speciálně přizpůsobené. Aplikace dostupné pro uživatele počítačů Mac a jejich čísla verzí se můžou lišit od aplikací a verzí pro uživatele počítačů PC.

Jaký je rozdíl mezi sadami Office 2019 a Office 365?

S Office 365 můžete odvádět tu nejlepší práci s prémiovými verzemi aplikací Office na všech svých zařízeních: získáte Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher a Access (Publisher a Access jsou dostupné jenom na počítačích PC), k tomu navíc přístup k dalším funkcím OneNote. Office 365 si můžete nainstalovat na více zařízení, včetně počítačů PC a Mac, tabletů a telefonů se systémem Android a zařízení iOS. Kromě toho s Office 365 získáváte služby jako například online úložiště na OneDrive, pokročilé funkce zabezpečení Outlook. S aktivním předplatným Office 365 máte vždy nejaktuálnější verzi aplikací Office.

Office 2019 je k dispozici formou jednorázového nákupu. Zahrnuje klasické verze aplikací, jako jsou Word, Excel a PowerPoint, pro použití na jednom počítači PC nebo Mac. Aplikace se automaticky neaktualizují. Pokud budete chtít nejnovější verzi, budete si při jejím vydání muset Office koupit znovu. 

Zavolejte nám, pokud potřebujete pomoct nebo jen poradit.

+420 603 442 434

    Webdesign by